Stylizacja Paznokci


Drogie Klientki
________________________

W Studio Unique

przywiązujemy niezwykłą wagę do higieny,

dlatego dla każdej z Was przeznaczamy jednorazowy pilnik i blok polerski,

które są Wam oddawane na własność lub są przy Was niszczone,

a pozostałe narzędzia dezynfekujemy, a następnie sterylizujemy

w najwyższej klasy autoklawie Steamjet marki Enbio.

________________________


Manicure Hybrydowy

Najpopularniejsza z metod stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się lakier utwardzany światłem UV. Trwałość stylizacji utrzymuje się nawet do 3 tygodni. Polega na nałożeniu primera, bazy, kolorowego lakieru oraz topu, mającego zapewnić trwałość stylizacji. Zabieg rozpoczyna się od dokładnego usunięcia skórek, oraz wypiłowania paznokci do odpowiedniego kształtu. Na życzenie klientki pod stylizację używana jest baza utwardzająca paznokieć.


0

Czas

0

Cena


Żel na naturalnej płytce

Sposób utwardzenia naturalnych paznokci za pomocą preparatu żelowego utwardzanego w lampie UV. Dzięki temu naturalne paznokcie zyskują niezwykłą trwałość. Zabieg polega na usunięciu skórek, opiłowaniu kształtu paznokci, położeniu primera,  preparatu żelowego, lakieru kolorowego oraz topu.


0

Czas

0

Cena


Przedłużanie paznokci na formie

Stylizacja paznokci, dzięki której nawet krótkie i obgryzione paznokcie mogą być długie i kształtne. Zabieg polega na usunięciu skórek, podłożenia specjalnej formy, na której buduje się pożądany kształt paznokcia, opiłowaniu, nałożeniu koloru i topu.


0

Czas

0

Cena


Uzupełnienie paznokci przedłużonych

Odnowa paznokci, polegająca na usunięciu skórek, pozbyciu się starej masy żelowej wraz z kolorem oraz nałożenie nowej, wypiłowaniu kształtu, nałożeniu koloru oraz topu.


0

Czas

0

Cena


Usunięcie lakieru hybrydowego

Zabieg usunięcia starej masy hybrydowej, dla osób rezygnujących z manicure hybrydowego za pomocą frezarki oraz acetonu,  odsunięcie skórek, nadanie kształtu paznokciom, oraz położenie odżywki.


0

Czas

0

Cena


Usunięcie żelu

Zabieg  spiłowania starej masy żelowej dla osób rezygnujących z zabiegu utwardzania płytki paznokcia metodą żelową. Polega na wypiłowaniu paznokci za pomocą frezarki oraz pilnika, usunięciu lub odsunięciu skórek, opiłowaniu kształtu paznokci i nałożeniu odżywki.


0

Czas

0

Cena


Naprawa paznokcia

Odbudowa paznokcia uszkodzonego.


0

Czas

0

Cena


Zdobienia – jeden paznokieć

Na życzenie klientki zdobienia z malowaniem wzorków. * Pyłki gratis


0

Czas


0

Cena