O nas

Poczuj się Unique

To Twój najlepszy wybór.

Wyjątkowo piękna, bo Unique.

Jak każda młoda osoba, poszukiwałam siebie. Chociaż ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologii romańskiej, to nie związałam się zawodowo z językiem francuskim. Już na studiach, zapisałam się do zaocznej szkoły na kierunku technik usług fryzjerskich, bo lubiłam dbać o innych i wpływać na ich wygląd. Nieśmiało zaczynałam także pierwsze makijażowe próby na sobie. Stylizacja rzęs dopiero raczkowała, ale już widziałam w niej potencjał i marzyłam o kursie. W 2014 roku odbyłam pierwsze szkolenia i zdecydowałam się otworzyć własną działalność, chociaż nigdy nie pracowałam w żadnym salonie kosmetycznym. Początkowo jedynymi zabiegami były makijaże oraz stylizacja rzęs. Wraz z upływem czasu, nabrania wiary we własne umiejętności i możliwości, zaczęłam stopniowo poszerzać zakres swoich usług.

W 2018 roku odbyłam szkolenie trenerskie ze stylizacji rzęs z ramienia marki Wonder Lashes, a w 2020 roku egzaminem państwowym potwierdziłam swoje umiejętności makijażowe, zdobywając tytuł mistrza w Mazowieckiej Izbie Rzemieślniczej. Ukończyłam także kurs pedagogiczny, aby nauczyć się jak najlepiej przekazywać swoją wiedzę, którą dzielę się podczas szkoleń.

Teraz Unique, to zespół, który kompleksowo dba o relaks, dobre samopoczucie i o piękno kobiet. Nie przestajemy się dla Was rozwijać i stale powiększamy zakres usług, tak aby w móc w pełni zaspokoić Wasze potrzeby. W Unique liczą się kobiety. 

Jesteśmy dla Was.

Nasz zespół

Profesjonalistki, które o Ciebie zadbają

Patrycja Ciździel
Patrycja Ciździel
Założycielka Unique