Stylizacja rzęs


Wraz z upływającym czasem w stylizacji rzęs pojawiły się nowe metody aplikacji, dzięki którym można wyczarować niezwykłe spojrzenie, w zależności od oczekiwań. Stylistka rzęs podczas aplikacji odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wątpliwości oraz podpowiada, która stylizacja będzie najlepsza dla naturalnych rzęs. Więcej informacji na temat przedłużania rzęs znajdziesz tutaj.

Metoda 1:1

Stylizacja rzęs tą metodą polega na przyklejeniu jednej rzęsy syntetycznej do jednej rzęsy naturalnej. Najlepiej wygląda na mocnych, gęstych rzęsach, nie polecana do słabych i rzadkich. Daje efekt wytuszowanych rzęs, wydłużonych i lekko pogrubionych.


0

Cena

0

Czas

0

Uzupełnienia*


 Metoda 2D-3D – Ultra Light Effect

Zwana również 2:1-3:1 czyli metoda objętościowa. Do jednej rzęsy naturalnej dokleja się 2 lub 3 rzęsy syntetyczne. Delikatny efekt lekkiego zagęszczenia i wydłużenia rzęs, idealny dla pań, które lubią naturalność.


0

Cena

0

Czas

0

Uzupełnienia*


Metoda 2D-8D czyli Russian Volume

Jak nazwa wskazuje, w zależności od grubości rzęsy naturalnej przykleja się od 2 do 8 rzęs – celem są maksymalnie zagęszczone rzęsy, przy czym nasze nie są nadmiernie obciążone, ponieważ do tej metody używa się najcieńszych dostępnych na rynku rzęs syntetycznych, a ilość wklejonych rzęs dobiera się w zależności od kondycji rzęs naturalnych. Dla fanek idealnego, gęstego wachlarza rzęs, mocno podkreślającego oko.


0

Cena

0

Czas

0

Uzupełnienia*


Metoda Hollywood Volume – Super Volume – Extreme Volume

Maksymalne zagęszczenie najcieńszymi rzęsami powyżej10D do nawet 15D, dla maksymalnego efektu, czarnych, gęstych wachlarzy polecane dla kobiet lubiących bardzo wyrazisty efekt.


0

Cena

0

Czas

0

Uzupełnienia*


Lifting + Botox Rzęs Shinee

Zabieg na naturalnych rzęsach. Idealnie podkręcone i zalotne spojrzenie oraz zdrowe i mocne rzęsy – dla osób, które nie chcą przedłużać rzęs a jedynie podkreślić naturalne, uczulonych na klej używany przy stylizacji rzęs. Dzięki liftingowi rzęsy stają się grubsze oraz wyraźniejsze, a efekty utrzymują się od 4 do nawet 8 tygodni.


0

Cena

0

Czas


*Wykonywane maksymalnie do miesiąca po założeniu lub do ilości 30% pozostałych na oku rzęs syntetycznych, po ściągnięciu odrostów