Stylizacja rzęs


Wraz z upływającym czasem w stylizacji rzęs pojawiły się nowe metody aplikacji, dzięki którym można wyczarować niezwykłe spojrzenie, w zależności od oczekiwań. Stylistka rzęs podczas aplikacji odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wątpliwości oraz podpowiada, która stylizacja będzie najlepsza dla naturalnych rzęs. Więcej informacji na temat przedłużania rzęs znajdziesz tutaj.

Metoda 1:1

Stylizacja rzęs tą metodą polega na przyklejeniu jednej rzęsy syntetycznej do jednej rzęsy naturalnej. Najlepiej wygląda na mocnych, gęstych rzęsach, nie polecana do słabych i rzadkich. Daje efekt wytuszowanych rzęs, wydłużonych i lekko pogrubionych.


0

Cena

0

Czas

0

Uzupełnienia*


 Metoda 2D-3D – Ultra Light Effect

Zwana również 2:1-3:1 czyli metoda objętościowa. Do jednej rzęsy naturalnej dokleja się 2 lub 3 rzęsy syntetyczne. Delikatny efekt lekkiego zagęszczenia i wydłużenia rzęs, idealny dla pań, które lubią naturalność.


0

Cena

0

Czas

0

Uzupełnienia*


Metoda 3-4D

Lekkie zagęszczenie poprzez kępki zawierające 3 lub 4 rzęsy syntetyczne. Odrobinę mocniejszy efekt od stylizacji 2-3d, ale nadal pozastający metodą light volume.


0

Cena

0

Czas

0

Uzupełnienia*


Metoda 4-6D

Dla zwolenniczek mocniej podkreślonego oka. Objętość tworzona na lekkich rzęsach 0.07, dzięki czemu naturalne rzęsy nie są obciążone.


0

Cena

0

Czas

0

Uzupełnienia*


Metoda Mega Volume

Bardzo wyrazista stylizacja dająca maksymalne zagęszczenie. Tworzona rzęsami 0.05, nie obciąża rzęs naturalnych.


0

Cena

0

Czas

0

Uzupełnienia*


Lifting + Botox Rzęs Shinee

Zabieg na naturalnych rzęsach. Idealnie podkręcone i zalotne spojrzenie oraz zdrowe i mocne rzęsy – dla osób, które nie chcą przedłużać rzęs a jedynie podkreślić naturalne, uczulonych na klej używany przy stylizacji rzęs. Dzięki liftingowi rzęsy stają się grubsze oraz wyraźniejsze, a efekty utrzymują się od 4 do nawet 8 tygodni.


0

Cena

0

Czas


*Wykonywane maksymalnie do miesiąca po założeniu lub do ilości 30% pozostałych na oku rzęs syntetycznych, po ściągnięciu odrostów