O Unique

Patrycja Ciździel

Właścicielka Studio Unique

Moją specjalizacją jest makijaż oraz stylizacja rzęs i brwi. Jestem osobą nastawioną na ciągły rozwój – nie mogę siedzieć bezczynnie w miejscu, dlatego nigdy nie tracę pasji do tego czym się zajmuję. Jestem perfekcjonistką, co uważam za swoją największą zaletę, ponieważ zawsze jest coś, co można poprawić, ulepszyć. 🙂 Swoją miłością do kosmetyki staram się zarażać innych dzięki szkoleniom, które prowadzę.

Wybrałam specjalizację w wąskiej dziedzinie, aby móc być najlepszą w tym co robię. Moim celem jest zadowolenie każdej mojej klientki, dlatego dbam o wysoki poziom usług, pracując na najwyższej jakości kosmetykach marek takich jak: MAC, Smashbox, Kryolan, Makeup Atelier Paris, Kiko, Bobby Brown, Makup For Ever, Huda Beauty, Juvia’s Place, Anastasia Beverly Hills, Wonder Lashes, Okis, Elan, Thuya i wiele innych. Z najwyższą starannością wykonuję swoją pracę, ponieważ robię to co kocham, dlatego możesz oddać się w moje ręce, a ja postaram się sprawić, że wyjdziesz ode mnie odmieniona i zadowolona. Zawsze wysłucham czego ode mnie oczekujesz i postaram się spełnić Twoje marzenia, tak abyśmy obie były usatysfakcjonowane efektem końcowym. Podczas wykonywanych usług nie spieszę się, przeznaczam zawsze odpowiednią ilość czasu, żebyś mogła po wyjściu z mojego Studio wyglądać wyjątkowo.

Makijaże profesjonalne

Profesjonalny wizaż jest czymś innym niż codzienny makijaż i potrafi zupełnie odmienić oraz podkreślić urodę malowanej kobiety. Użycie profesjonalnych kosmetyków pozwala się nim cieszyć przez wiele godzin, bez myśleniu o ciągłych poprawkach. Idealny makijaż, to taki, w którym kobieta wygląda świeżo, promiennie i czuje się zjawiskowo.

Stylizacja rzęs i brwi

Zabiegi dla  Pań ceniących sobie wygodę i oszczędność czasu przy robieniu codziennego makijażu. Dzięki nim, nawet makijaż jest zbędny. Przedłużanie rzęs ma mnóstwo zalet, ale najważniejszymi z nich są – oszczędność czasu przy makijażu oraz uwodzicielskie spojrzenie od razu po przebudzeniu. Stylizacja brwi natomiast podkreśli oczy i będzie doskonałą ramą dla twarzy.

Zapoznaj się z ofertą!

Zobacz cennik