O Unique

Studio Unique

Wyjątkowe miejsce dla Ciebie

Patrycja Ciździel

Właścicielka Studio Unique

Od wielu lat moją pasją jest makijaż i stylizacja rzęs, dlatego w 2014 roku postanowiłam wreszcie zawodowo zająć się tym co kocham i powstała moja firma Unique Makeup. W 2018 roku nadeszła pora na zmiany i Unique Makeup zmienia się w Studio Unique, miejsce, dla kobiet i stworzone z myślą o kobietach, które chcą się czuć pięknie.

Wybrałam specjalizację w wąskiej dziedzinie, aby móc być najlepszą w tym co robię. Cały czas się szkolę i podnoszę swoją wiedzę i kwalifikacje. Moim celem jest zadowolenie każdej mojej klientki, dlatego dbam o wysoki poziom usług, pracując na najwyższej jakości kosmetykach marek takich jak: MAC, Smashbox, Kryolan, Makeup Atelier Paris, Kiko, Bobby Brown, Makup For Ever, Huda Beauty, Juvia’s Place, Anastasia Beverly Hills, Secret Lashes i wiele innych. Z najwyższą starannością wykonuję swoją pracę, ponieważ robię to co kocham, dlatego możesz oddać się w moje ręce, a ja postaram się sprawić, że wyjdziesz ode mnie odmieniona i zadowolona. Zawsze wysłucham czego ode mnie oczekujesz i postaram się spełnić Twoje marzenia, tak abyśmy obie były usatysfakcjonowane efektem końcowym. Podczas wykonywanych usług nie spieszę się, przeznaczam zawsze odpowiednią ilość czasu, żebyś mogła po wyjściu z mojego Studio wyglądać wyjątkowo.

Makijaże profesjonalne

Profesjonalny wizaż jest czymś innym niż codzienny makijaż i potrafi zupełnie odmienić oraz podkreślić urodę malowanej kobiety. Użycie profesjonalnych kosmetyków pozwala się nim cieszyć przez wiele godzin, bez myśleniu o ciągłych poprawkach. Idealny makijaż, to taki, w którym kobieta wygląda świeżo, promiennie i czuje się zjawiskowo.

Stylizacja rzęs

Zabieg dla  Pań ceniących sobie wygodę i oszczędność czasu przy robieniu codziennego makijażu. Dzięki niemu można zapomnieć o rozmazanym tuszu oraz zyskać piękne, długie i podkręcone rzęsy. Przedłużanie rzęs ma mnóstwo zalet, ale najważniejszymi z nich są – oszczędność czasu przy makijażu oraz uwodzicielskie spojrzenie od razu po przebudzeniu.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą!

Zobacz cennik