Makijaż permanentny Ostrowiec

Makijaż permanentny Ostrowiec Świętokrzyski


Makijaż permanentny pomaga kobietom czuć się pewnie, komfortowo i pięknie w każdej sytuacji. Rozróżniamy pigmentację brwi, kresek na powiekach, ust, ale także mikropigmentację medyczną, np. areoli lub skóry głowy. Dzięki niemu, można ukryć brak włosów, asymetrie, uszkodzenia skóry oraz blizny. Poprawiając estetykę, wpływamy na lepsze samopoczucie oraz komfort codziennego życia.

Makijaż permanentny czyli mikropigmentacja – polega na wprowadzeniu odpowiednio dobranego barwnika za pomocą urządzenia do pigmentacji. Dzięki temu, makijaż jest trwały, ale nie jest tatuażem.

Czy makijaż permanentny jest dla mnie?

Tak, jeżeli:
  • Nie podoba Ci się kształt Twoich ust, brwi,
  • Potrzebujesz wyrównać asymetrię,
  • Chesz podkreślić, zagęścić linię rzęs za pomocą kreski,
  • Codziennie malujesz usta, brwi, kreski, ale męczy się to,
  • Henna/ farba na skórze nie utrzymuje się długo,
  • Chcesz w naturalny sposób, bez przerysowania, podkreślić swoją urodę.

Jak wygląda zabieg pigmentacji brwi?

Najpierw jest konsultacja, podczas której wypełniasz ankietę zabiegową oraz rozmawiamy o oczekiwanym efekcie. Następnie za pomocą architektury i geometrii brwi rysuję kształt brwi dostosowany do kształtu twarzy oraz zachowując naturalny łuk brwiowy. Po rysunku przeglądasz się w lustrze oraz dopiero po jego akceptacji przechodzimy do pigmentacji.

 

Czy makijaż permanentny boli?

Odczucia towarzyszące pigmentacji są bardzo indywidualne i zależą od progu bólu danej osoby. Najczęściej odczuwany jest bardziej pewien dyskomfort niż ból. Podczas pigmentacji, o ile nie ma przeciwskazań, możemy zastosować środek łagodzący odczucia w pigmentowanej strefie.

makijaż brwi