Makijaż


Makijaż okolicznościowy, to istotna część całej stylizacji. Dbamy o nową sukienkę, buty, torebkę i elegancką fryzurę więc nie zapominajmy również o odpowiednim makijażu, który podkreśli naszą urodę i przetrwa całą noc w nienaruszonym stanie.

Makijaż Ślubny

Najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety, do którego przygotowujemy się miesiącami, kropka nad “i” oraz zwieńczenie całej stylizacji ślubnej. Makijaż Panny Młodej musi być perfekcyjny – podkreślać urodę, kamuflować niedoskonałości, wyglądać dobrze w każdym świetle i wytrzymać niemalże całą dobę. Całkiem sporo zadań jak na niewinny makijaż, dlatego też w dniu ślubu warto oddać się w ręce specjalisty i oczarować gości niezwykłym wyglądem. Skupiamy się na całym wizerunku Panny Młodej, a nie tylko na twarzy, dlatego malujemy odkryty dekolt, ramiona czy plecy. Makijaż ślubny musi być poprzedzony makijażem próbnym.


0

Czas

0

Cena


Makijaż Próbny

Istotą stuprocentowego zadowolenia Panny Młodej jest zrozumienie jej potrzeb i oczekiwań co do wizerunku ślubnego, co też staramy się ustalić i dokonać właśnie podczas makijażu próbnego. Jest to okazja do sprawdzenia tego jak się czujemy w danym makijażu, przyzwyczajeniu się do niego czy też przetestowania jego trwałości. Dobrym rozwiązaniem jest umówienie się na makijaż próbny w dniu próbnej fryzury. Makijaż próbny wykonywany jest od poniedziałku do piątku.


0

Czas

0

Cena


Makijaż okolicznościowy

Makijaż okolicznościowy, zwany także wieczorowym ma sprawić, że jego właścicielka będzie błyszczeć. Dobiera się go do charakteru imprezy, stroju i fryzury. Zazwyczaj jest intensywniejszy niż ten noszony na co dzień, ponieważ jest dopasowany do światła sztucznego, które pochłania kolory. Może delikatnie podkreślać urodę, bądź całkowicie odmieniać wygląd – wszystko zależy od wcześniejszych ustaleń.


0

Czas

0

Cena


Makijaż fotograficzny

Ten typ makijażu doskonale sprawdza się podczas sesji poślubnych, narzeczeńskich, rodzinnych bądź na każdą inną okazję, gdzie będzie fotograf. Światło flesha wymusza użycie mocniejszego konturowania twarzy oraz mocniejszych kolorów, aby makijaż dobrze prezentował się na zdjęciach. Makijaże do sesji fotograficznych mogą być klasyczne bądź artystyczne. Makijażystka ma za zadanie wydobyć z twarzy to co najlepsze, stosując odpowiednie techniki makijażu, dopasowując się do wizji fotografowanych lub fotografa w zależności od rodzaju sesji.


0

Czas

0

Cena


Korekta Pana Młodego

Pan Młody, jako ważna osoba w dniu ślubu, musi się dobrze prezentować obok idealnego wizerunku swojej przyszłej żony. Korekta Pana Młodego, to nie polega na malowaniu twarzy fluidem, czego najczęściej boją się panowie, ale delikatne ukrycie niedoskonałości, zastosowanie preparatu antypotowego, ewentualne poprawienie kształtu brwi oraz fixera, co pozwoli zachować matową twarz nawet podczas wysokich temperatur.


0

Czas

0

Cena