Architektura i geometria brwi

Architektura i geometria brwi

Stylizacja brwi od teraz nie jest już zwykłą regulacją wraz z henną. To luksusowy zabieg, dzięki któremu będziesz miała perfekcyjne brwi.

Jeżeli masz problem ze swoimi brwiami, nie potrafisz ich ujarzmić, masz osłabione, przerzedzone brwi, nie wiesz jak dobrze wyrysować kształt brwi, to ten zabieg jest stworzony dla Ciebie. Architektura i geometria brwi z farbowaniem to zabieg podczas, którego przeprowadzamy dokładny wywiad, wypełniamy kartę klienta, ustalamy dokładnie oczekiwania jakie masz wobec efektu końcowego, wykonujemy rysunek wstępny, który opiera się na dokładnych pomiarach brwi, dzięki niemu Twoje brwi, będą idealnie dopasowane do kształtu twarzy, następnie przystępujemy do farbowania, usuwamy zbędne włoski za pomocą nitki, pęsety lub wosku oraz przekazujemy zalecenia pielęgnacji brwi.


Piękne brwi są ramą dla naszych oczu, dlatego w ostatnich latach, bardzo wiele uwagi przykładamy do stylizacji brwi. Nadają twarzy wyrazistość i kompletny wygląd. Henna pudrowa to nic innego jak barwnik roślinny produkowany z liści i pędów rośliny zwanej lawsonią bezbronną. Nie zmienia ona struktury włosa, jest dużo bardziej łagodna dla włosa niż standardowo używane farbki. Jej działanie polega na pokryciu włosów twardniejącą warstwą ochronną, dzięki czemu sprawia, że są mocniejsze i grubsze. Henna pudrowa jest doskonałą alternatywą dla osób, które myślą o makijażu permanentnym lub z jakichś względów nie mogą go wykonać. Dzięki zastosowaniu specjalnych technik aplikacji, uzyskujemy efekt zbliżony do popularnej obecnie techniki “ombre brow” w makijażu permanentnym. Kolor henny dobierany jest do typu urody, do złudzenia przypomina efekt makijażu permanentnego. W Studio Unique doskonale wiemy jak idealnie stylizować brwi. Pomożemy Ci nadać im idealny kształt, powiemy jak o nie dbać i jak zapuszczać, tak aby najlepiej podkreślić Twoją urodę. Koniec z wyskubanymi brwiami!

Zapraszamy0

Czas0

Cena